Wygoda

Nasza firma organizuje przejazdy wygodnymi, na bieżąco serwisowanymi busami marki Ford Transit. Jako licencjonowany przewoźnik działamy w pełni legalnie. Trasy przejazdu dobieramy tak aby były jak najlepsze dla naszych pasażerów.

Jak wiadomo nie tylko my kochamy podróże, nasi mali przyjaciele również. Za niewielka opłata i poinformowaniu biura posiadamy możliwość zabrania w podróż naszych pupili.

Bezpieczeństwo

Od samego początku prowadzenia działalności postawiliśmy na solidna markę, bezpieczeństwo, i komfort dlatego nasza flotę reprezentują busy Ford Transit.

Przejazdy do wielu miejscowości

Przejazdy do wielu miejscowości w Niemczech takich jak np. Cottbus, Berlin, Magdeburg, Wolfsburg, Hannover, Minden, Osnabruck, Hamburg, Bremen, Vechta, Munster, Bielefeld, Hamm, Leipzig, Dresden, Kassel, Gottingen, Paderborn, Rheine, Salzgitter, Braunschweig, Dortmund, Essen, Koln, Bonn, Siegen, Wetzlar, Dusseldorf, Kleve, Emmerich Am Rhein, Neuss, Meschede i wiele innych mniejszych i większych miejscowości.

Więcej informacji można uzyskać telefonicznie dzwoniąc do naszego biura, wysyłajac e-mail lub ewentualnie zagladając na naszej stronie do zakładki "Trasy".

door

Doświadczenie

Przez wiele lat zdobywane doświadczenie potrzebne do sprawnego funkcjonowania firmy, posiadanie wymaganych zezwoleń i licencji pozwoliło nam być w tym miejscu w którym właśnie jesteśmy.
Wybierając się w podróż z nami gwarantujemy:

  1. Komfort
  2. Bezpieczeństwo
  3. Doświadczenie
  4. Legalnie działającą firmę
  5. Ubezpieczenie na czas podróży.